Inwestycja

Apartamenty nad morzem

Imperiall Apart

Imperiall Apart jest częścią pierwszego całorocznego kompleksu wypoczynkowo-hotelowego w Sianożętach. Na terenie obiektu znajduje się m.in. innowacyjny basen kryty ze zjeżdżalnią i wydzieloną strefą dla dzieci, przestronna restauracja, sale konferencyjne, strefa wellness, centrum spa i rehabilitacji, sale zabaw dla dzieci, klub nocny, siłownia, sala gimnastyczna. Na ogrodzonym i bogatym w zieleń terenie znajduje się zespół basenów zewnętrznych z podgrzewaną wodą, jacuzzi, wypożyczalnia rowerów, nowoczesne boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią przystosowane do gry w koszykówkę, piłkę nożną, siatkówkę oraz kortem do tenisa ziemnego.

Nowy budynek apartamentowy połączony łącznikiem z budynkiem głównym obiektu gwarantuje wysoki standard wypoczynku z dostępem do całej istniejącej infrastruktury przez cały rok. Imperiall Apart to nowoczesna architektura, oryginalne wnętrza w wysokim standardzie hotelowym. Wykorzystane innowacyjne rozwiązania i materiały wykończenia pozwolą na niepowtarzalny wypoczynek nad polskim morzem w standardzie Premium.

Inwestycja w pigułce:

  • 5 kondygnacji nadziemnych,
  • 89 komfortowych apartamentów,
  • taras widokowy na dachu,
  • 35 miejsc parkingowych w garażu podziemnym,
  • 2 minuty do plaży.
Tak działamy

Harmonogram Inwestycji

  • listopad 2018 – Start budowy
  • listopad 2019 – Zakończenie I etapu: stan surowy zamknięty
  • marzec 2020 – Rozpoczęcie prac wykończeniowych
  • kwiecień 2021 – Oddanie do użytkowania
Wyznaczamy trendy

Wolny od wirusów i bakterii

Pandemia związana z Koronawirusem odcisnęła na nas swoje piętno. Walka z wirusem nie należy do najłatwiejszych, jednak nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania potrafią zdziałać cuda. Imperiall Apart jest mikrobiologicznie bezpieczny. Technologia modułów sanityzujących Air-Knight skutecznie hamuje rozprzestrzenianie się bakterii oraz wirusów. System ten jest też przyjazny dla alergików.

Zdalny dostęp

Innowacyjny pod każdym względem

Bezpieczny i bezkontaktowy dostęp do Imperiall Apart umożliwi technologia zamków z funkcją klucza mobilnego. Recepcja łącząca w sobie usługi Concierge sprosta każdemu zadaniu i prośbie. Budynek będzie klimatyzowany i ogrzewany systemem inwertorowym marki Samsung.

Szeroka plaża, czyste morze i zdrowe, nasycone jodem powietrze ...