Czynsz dzierżawny 6% na minimum 10 lat

Imperiall Apart to unikalny projekt zapewniający najwyższy komfort wypoczynku z jednoczesną możliwością bezpiecznej lokaty kapitału w atrakcyjnej nieruchomości zapewniającej stały dochód na poziomie do 6% rocznie przez cały okres trwania umowy.
Wysoka jakość wykonania inwestycji oraz gwarancja długoterminowej umowy najmu na atrakcyjnych warunkach.

DLACZEGO NASZA INWESTYCJA JEST INNA NIŻ WSZYTSKIE?

Przede wszystkim Imperiall Apart nie jest projektem typowo deweloperskim. Spółka realizująca projekt oraz Operator obiektu są ze sobą powiązane kapitałowo, co gwarantuje jakość realizowanej inwestycji oraz umowy najmu.
Budujemy, jak dla siebie, wynajmujemy jak swoje.
W przeciwieństwie do innych podobnych projektów Imperiall Resort & MediSpa funkcjonuje od 14 lat, nieustannie się rozwijając.
Przed podjęciem decyzji o inwestycji w Apartamenty nad morzem, należy rozważyć opłacalność i gwarancję zwrotu z inwestycji w dłuższej perspektywie czasu.

Najważniejsze czynniki, które zagwarantują opłacalność inwestycji to:

  • lokalizacja (bliskość plaży oraz atrakcje regionu)
  • infrastruktura obiektu, która zagwarantuje całoroczny najem apartamentu
  • Standard lokalu
  • powierzenie swojego lokalu doświadczonemu operatorowi z uznaną pozycją na rynku

Inwestując w Imperiall Apart masz gwarancję, że nie tylko wynajęty apartament pracuje na Twój zysk, lecz wszystkie funkcjonujące piony obiektu takie jak: Gastronomia, Medispa i Rehabilitacja, Kompleksy Basenowe, Centrum Konferencyjne, Zaplecze Sportowo-Rekreacyjne gwarantują zrealizowanie zakładanego zysku.
Głównymi klientami obiektów nad Bałtykiem są rodziny z dziećmi. Imperiall Resort & MediSpa posiada unikalną ofertę dla osób z dziećmi w postaci: nowoczesnych sal zabaw, stref basenowych, placów zabaw oraz programów animacyjnych.
Nasi Inwestorzy nie martwią się niczym poza realizacją swoich zysków. Wszystkie obowiązki oraz koszty związane z obsługą inwestycji ponosi operator.
Jako jedyny Inwestor na rynku gwarantujemy wypłatę zysku od całkowitej kwoty netto zainwestowanych środków, a nie tylko od ceny lokalu. To, znaczy że nawet kapitał wydany na wyposażenie i garaż, będzie pracował tak samo jak apartament.

Każdy potencjalny inwestor przed podjęciem decyzji może czuć się zaproszony do wizytacji obiektu i sprawdzenia jakości naszych usług.